Skip to main content

PRIJATELJSKA UTAKMICA: Kamešnica pobijedila Mladost (0:1)

U sklopu priprema za nastavak prvenstva Kamešnica je danas u 14:30 sati na SRC “Musa-Karačić” na Mostarskom Blatu odigrala prijateljsku utakmicu s HNK Mladosti iz Širokog Brijega.

U vrlo dobroj utakmici nogometaši trenera Mioča su pokazali više te su zasluženo slavili rezultatom od 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je danas raspoloženi napadač Kamešnice Edib Velagić u 70. minuti.

Sljedeći vikend nastavlja se prvenstvo 2. nogometne lige FBiH – Jug. Kamešnica na Bilom Polju dočekuje susjede iz Tomislavgrada koji su trenutno vodeći na prvenstvenoj ljestvici dok Kamešnica zauzima 8. mjesto. Obadva kluba su u ovom prijelaznom roku doživjela određene igračke promjene tako nas u svakom slučaju očekuje jedna zanimljiva utakmica.

Za kraj preostaje nam samo da vas pozovemo da u nastavku prvenstva dolazite na Bilo Polje u što većem broju i da svojim navijanjem pomognete dečkima.