Skip to main content

Pioniri pobijedili a mlađi pioniri remizirali sa Slogom U/GV

U sklopu međužupanijske lige za pionire i mlađe pionire Kamešnica je na bilom Polju ugostila ekipu Sloge iz Uskoplja.

Obje kategorije odigrale su dobre utakmice s tim da su mlađi pioniri odigrali neriješeno 0:0, dok su pioniri slavili rezultatom od 2:1.

U tvrdoj ali sportskoj korektnoj utakmici naši mlađi pioniri su imali inicijativu no nažalost lopta nije htjela u gol. Vjerujemo da će u narednim utakmicama biti više sreće.

U ovoj utakmici za Kamešnicu su nastupili: Vukadin Filip, Omazić Ivan, Drinjak Antonio, Šakić Mihael, Mioč Danijel (kap.), Pervan Ivan, Šimunac Stipe, Pervan Nikica, Omazić Kristijan, Pervan David, Čeko Ante. Nastupili su još: Velagić Hamza, Pervan Kristijan, Sabljić Damjan, Velić Jakov, Čeko Stipe.

U susretu pionira Kamešnice i Sloge bolji su bili naši dečki rezultatom od 2:1. Golove za Kamešnicu postigli su: Eranović Stipe u 34., i Jozić Mirko u 36. dok je za goste uspješan bio Posavac Franjo iz dosuđenog penala u 44. minuti. U drugom poluvremenu gledali smo borbenu utakmicu no nažalost bez golova.

Našim mališanima čestitamo na dobrim rezultatima.

U narednom kolu Kamešnica igra protiv HNK Drinovaca.