Skip to main content

Kamešnica rutinski protiv Lokomotive (5:1)

U sklopu 24. kola Druge nogometne lige FBiH – Jug pred stotinjak gromoglasnih gledatelja Kamešnica je na Bilom Polju ugostila i savladala Lokomotivu iz Mostara rezultatom 5:1. Iako se to rezultatski ne bi moglo reći gosti iz Mostara pružili su solidan otpor, posebno u prvom poluvremenu. U drugom poluvremenu igrači Kamešnice su krenuli mnogo agresivnije te terensku incijativu ubrzo pretvaraju u rezultatsku prednost. Sve u svemu gledatelji su mogli  biti zadovoljni prikazanom igrom domaćih nogometaša.

Golove za Kamešnicu su postigli: E. Velagić (40. minuta); B. Velić (u 75. minuti iz jedanaesterca, te 85. minuti); Kamber (78. minuta); Hozo (80. minuta). Počasni pogodak za Lokomotivu postigao je Bešo u 51. minuti.

Napadaču Kamešnice Branimiru Veliću ovo je ukupno 20 pogodak u prvenstvu.

Ovom pobjedom Kamešnica se sa 36 osvojenih bodova izjednačila sa Kupresom i trenutno ove dvije ekipe dijele 6. mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Posebno treba istaknuti i pohvaliti publiku koja je tijekom cijelog susreta glasno bodrila svoj tim.

Prije seniorske utakmice na stadionu Bilo Polje odigrane su i utakmice mlađih kategorija.