Skip to main content

9. KOLO: Poraz kod kuće od Rame

U sklopu 9. kola Kamešnica je na Bilom Polju ugostila Ramu te je nakon odigranih 90 minuta poražena rezultatom od 1:2.

HNK Rama se ove sezone znatno pojačala što pokazuju i njihovi rezultati u proteklim utakmicama. Naime, do utakmice s Kamešnicom Rama je izgubila samo jednu utakmicu.

Kamešnica je malo neoprezno ušla u susret te je već u 7. minuti dosuđen penal koji za goste uspješno izvodi Babić.

Već u 18. minuti Rama preko Šimunovića dolazi do drugog pogotka.

Nakon drugog primljenog pogotka Kamešnica se budi no ipak do kraja poluvremena ne uspijeva smanjiti rezultat.

U drugom poluvremenu igrači trenera Sučića izgledaju puno bolje i organiziranije, a u skladu s tim dolaze i izgledne prilike koje nažalost ne završavaju u mreži protivničkog vratara.

Tek u 76. minuti Kamešnica preko mladog Leonarda Pervana postiže gol i smanjuje na 1:2 te mnogobrojim navijačima daje nadu da bi moglo doći do preokreta.

Nakon postignutog pogotka započinje prava opsada protivničkog šesnaesterca, nizaju se sjajni potezi i prilike no raspoloženi vratar Rame Kaltak sve pokušaje uspijeva otkloniti. Po slobodnoj procjeni Kamešnica u zadnjih 15 minuta nije uspjela iskoristiti preko desetak izglednih prilika.

Na kraju možemo zaključiti da su gosti bili bolji u prvom a igrači Kamešnice u drugom poluvremenu te je malo nedostajalo do preokreta u ovoj utakmici.

U narednom 10. kolu Kamešnica putuje u Ljubuški gdje će odigrati susret sa Slogom.