Skip to main content

28. KOLO: Visok poraz od Klisa

Nogometaši Kamešnice su utakmicu 28. kola odigrali u Buturović Polju gdje su poraženi visokim rezultatom od FK Klisa. Ova utakmice nije bila od velikog značaja jer je Kamešnica već ranije osigurala ostanak u ligi no ovako visok poraz i loša igra sigurno neće ostati u lijepom sjećanju igračima te navijačima kluba.

Sam početak utakmice nije ukazivao da će ovo biti jedna od najgorih utakmica u povijesti kluba jer je Kamešnica jako dobro otvorila utakmicu i čak prvih 20 minuta dominirala te stvarala izglednije prilike od Klisa, no nakon primljena dva atraktivna i brza pogotka igrači Kamešnice upadaju u krizu iz koje se do kraja susreta ne uspijevaju izvući.

Na poluvremenu Klis je već ostvario nedostižnu prednost od 4:0.

Agonija se nastavila i u drugom poluvremenu, raspoloženi igrači Klisa su vrlo lako dolazili do pogodaka i zaustavili su se tek pri rezultatu od 8:0.

Kamešnica je imala svojih prilika no nažalost niti jedan udarac Kreze, Velagića i Čeke nije završio u protivničkoj mreži.

Upravi i igračima FK Klisa čestitamo na pobjedi te im se ovom prilikom zahvaljujemo na srdačnom dočeku.

Ovo kolo je bilo vjerojatno najbogatije što se tiče golova u ovoj sezoni. Razlog opuštenijih utakmica većine klubova se vjerojatno krije u činjenici da je već poznato tko je prvak, tko možda ispada i tko će koju poziciju zauzeti.

Vremena za žaljenje nema jer nas već u nedjelju očekuje još jedna teška utakmica, na Bilo Polje dolazi prvak Druge lige FBiH, FK Igman.

15 HNK KUPRES 26 2 3 21 14 99 -85 9

Poz.: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, P: Pobjede, N: Neriješeno, P: Porazi, POS: Postignuti golovi, PRI: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, Bod: Bodovi