Skip to main content

27. KOLO: Poraz od Posušja

U sklopu 27. kola 2. nogometne lige FBiH – jug nogometaši NK Kamešnice su na Bilom Polju poraženi od ekipe HŠK Posušje rezultatom od 0:2.

U prvom poluvremenu postignuta su oba pogotka, prvi u 20. minuti, drugi u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, a oba pogotka za Posušje je postigao raspoloženi Hrvoje Čuić.

Nakon lošeg prvog poluvremena Kamešnica je u drugom zaigrala puno bolje no ipak nedovoljno za povoljniji rezultat protiv ekipe Posušja koja se ove sezone s Igmanom borila za ulazak u viši rang.

Duga i naporna sezona od 30 kola se polako bliži svome kraju, do kraja nas očekuju još 3 kola. U narednom 28. kolu koje se igra već u srijedu 24.05.2017. godine Kamešnica putuje u Buturović Polje gdje će odigrati utakmicu protiv odlične ekipe FK Klisa.

Iako su do kraja ostala 3 kola FK Igman je i teoretski osigurao prvo mjesto i od naredne sezone će nastupati u prvoj ligi FBiH na čemu im od čestitamo.

15 HNK KUPRES 25 2 3 20 12 95 -83 9

Poz.: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, P: Pobjede, N: Neriješeno, P: Porazi, POS: Postignuti golovi, PRI: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, Bod: Bodovi