Skip to main content

27. KOLO: Kamešnica cimnula Mostarce s pet komada

Jučer su nogometaši Kamešnice odigrali su jednu od boljih utakmica ove sezone. U 27. kolu na Bilom Polju stradao je NK Cim iz Mostara rezultatom od 5:0.

U prvom poluvremenu uz bolji igru Kamešnice vidjeli smo i jedan pogodak koji je djelo Nike Pavića u 9. minuti.

U drugom poluvremenu igrači trenera Sučića su ubacili u višu brzinu te vrlo brzo slomili Mostarce. U 55. minuti na 2:0 povisio je Stjepan Krezo lijepim pogotkom.

Početkom 70. minute Sučić u igru uvodi mlade igrače: Ivana Šimunca, Franu Velića i Matu Omazića koji svojim zalaganjem i trudom potpuno opravdavaju ukazano povjerenje.

Već u 78. minuti u listu strijelaca upisuje se već spomenuti Ivan Šimunac koji ove sezone u seniorskoj konkurenciji pruža odlične utakmice.

U 82. minuti gol za 4:0 postiže raspoloženi Mirko Klišanin.

Točku na i stavio je u 90. minuti stavlja Stjepan Krezo savojim drugim pogotkom na utakmici za konačnih 5:0.

Za Radio Livno trener Sučić je izjavio da je bio zadovoljan igrom i zalaganjem svoje momčadi i da je ovo recept kako treba igrati i ubuduće.

Cijelu izjavu trenera Branka Sučića za Radio Livno poslušajte ovdje.

Do kraja sezone ostala su još tri kola koja će se igrati paklenim ritmom srijeda-subota-subota. U 28. kolu Kamešnica putuje u Stolac.

15 NK SLOGA 26 5 1 20 17 79 -62 16

Poz.: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, P: Pobjede, N: Neriješeno, P: Porazi, POS: Postignuti golovi, PRI: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, Bod: Bodovi