Skip to main content

26. KOLO: U vaterpolo uvjetima bolji gosti iz Gruda (0:2)

U sklopu 26. kola 2. nogometne lige FBiH – Jug nogometaši Kamešnice ugostili su  ekipu HNK Grude i izgubili rezultatom od 0:2. Tijekom cijelog dana kiša je padala i uvjeti na terenu su više ličili vaterpolo uvjetima nego nogometnim.

Gosti spomenute uvjete bolje koriste i već u 3. minuti dolaze do važnog pogotka preko Zvonimira Erkapića čiju sklisku loptu ne uspijeva zaustaviti vratar domaćih Miočević.

Tijekom cijelog prvog poluvremena igrala se vrlo teška utakmica bez izrazitih prigoda i na odmor se odlazi s golom prednosti za goste.

Domaćini su također imali svojih prigoda no nažalost nisu ih uspjeli iskoristiti.

Pred sam kraj susreta u 84. minuti nogometaši Gruda zabijaju za konačnih 2:0.

U narednom kolu naši nogometaši na Bilom Polju dočekuju Slogu iz Uskoplja.