Skip to main content

26. KOLO: Poraz u gostima od prvoplasiranog Posušja

U 26. kolu. Druge nogometne lige FBiH – Jug nogometaši Kamešnice gostovali su u Posušju gdje su od prvoplasirane ekipe Posušja izgubili rezultatom od 3:1.

Utakmica je počela odlično za igrače trenera Sučića koji već u 7. minuti golom Ivana Vukadina šokiraju domaćine kojima pobjeda u ovome susretu treba da bi ostali na prvom mjestu koje vodi u doigravanje za viši rang.

Kamešnica je vodila sve do 27. minute kada Ivan Mandurić poravnava rezultat na 1:1.

U 34. minuti Jure Glavina postiže pogodak  i dovodi Posušje u vodstvo od 2:1 što je i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu gledali smo odličan nogomet s obje strane. Ipak uspješniji su Posušaci koji preko Mile Galića postižu svoj treći pogodak na današnjoj utakmici.

Kamešnica je imala lijepih akcija i prilika no nažalost nedostajalo je koncentracije i preciznosti da bi rezultat bio povoljniji.

U narednom 27. kolu NK Kamešnica na Bilom Polju dočekuje NK Cim iz Mostara.