Skip to main content

25. KOLO: Remi protiv Stoca (deseti u prvenstvu)

U 25. kolu 2. nogometne lige FBiH – Jug, NK Kamešnica je na Bilom Polju odigrala neriješeno, 1:1, protiv ekipe HNK Stolac iz Stoca.

Po sunčanom vremenu pred oko 80 gledatelja, na terenu idealnom za igru igrači Kamešnice i gosti iz Stoca odigrali su zanimljiv prvenstveni susret.

Trener domaćih Čondrić malo je izmijenio sastav svoje momčadi te dao prigodu igračima koji su do sada manje nastupali.

Lijepo vrijeme kao da je uspavalo domaću obranu, tako da gosti dolaze do vodstva preko Boškaila u 33. minuti. Bilježimo i šansu za domaćina u 39. minuti kad mladi Marko Omazić puca pored gola.

Drugo poluvrijeme počinje izmjenama kod domaćina, trener Čondić u igru ubacuje Kambera i Velagića, a u svlačionici su ostali Mišković i Čondrić. Domaćin dobrom igrom pritišće obranu gostiju, ali sve situacije pred svojim golom vratar gostiju Lukenda sa lakoćom rješava.

U 77. minuti izjednačenje, dobar centaršut Dalibora Omazića efektno glavom u mrežu posprema Kamber. Do kraja smo vidjeli još  po dvije prigode sa obje strane, Boškailo i Topić za goste , a Perković i Luka Pervan za domaćina, gdje je naizglednija bila ova Luke Pervana koji je pogodio prečku u 90. minuti.