Skip to main content

23. KOLO: Visoki poraz u Konjicu protiv Igmana

U okviru 23. kola 2. nogometne lige FBIH – Jug nogometaši Kamešnice gostovali su u Konjicu gdje su od Igmana izgubili uvjerljivim rezultatom od 5:0.

Prvo poluvrijeme naši nogometaši su odigrali solidno stvarajući nekoliko prilika no Igman je ipak uspio povesti golom Bajrića tako da se na odmor otišlo rezultatom od 1:0.

U drugom poluvremenu Igman je uspješno iskoristio slobodne udarce te vrlo brzo stvorio nedostižnu prednost golovima Đape, Sultanića i Mehića.

U ovoj utakmici bez izvjesnosti Kamešnica je imala određene prilike no nažalost nije ih uspjela realizirati. Nedostatak Nike Pavića i Marka Omazića ipak se previše odrazio na rezultat.

Nakon Igmana koji je u utrci za prvo mjesto naše nogometaše očekuje još jedna teška utakmica jer na Bilo Polje dolazi prvoplasirana ekipa Brotnja koja ima ambicije za viši rang. Utakmica je na rasporedu u subotu 30.04.2016. godine u 17 sati.