Skip to main content

23. KOLO: Remi s Klisom (2:2)

U sklopu 23. kola Druge nogometne lige FBiH – Jug nogometaši Kamešnice su na Bilom Polju ugostili FK Klis, jednu od ekipa koje se bore za ulazak u viši rang natjecanja.

U prvom poluvremenu Kamešnica je apsolutno dominirala u svim segmentima igre što je potvrđeno golovima Stjepana Kreze u 9. i veterana Anesa Hoze u 40. minuti.

U drugom poluvremenu Klis je zaigrao bolje a do izražaja dolazi i umor igrača Kamešnice koji su prethodnih dana igrali ritam srijeda – nedjelja (+ prekinuta utakmica s Neumom).

Ozljeda veznog igrača Hadrovića dodatno je otežala poziciju Kamešnice što gosti koriste te smanjuju na 2:1.

Nakon jedne greške domaćeg vratara Miočevića gosti postižu i drugi pogodak za 2:2 koji je i konačni rezultat današanje utakmice.

U narednom 24. kolu Kamešnica putuje u Ramu.