Skip to main content

22. KOLO: Poraz u Ljubuškom

Nakon odlične utakmice i pobjede protiv HNK Sloge Uskoplje od 5:1 na Bilom Polju, nogometaši Kamešnice su se nadali nastavku pozitivne serije. Nažalost u 22. kolu Druge lige FBiH – jug su na gostovanju u Ljubuškom poraženi rezultatom od 3:1 od ekipe NK Sloge Ljubuški.

Kamešnica je u ovoj utakmici imala svojih prilika koje nažalost nisu iskorištene. Posebno vrijedi spomenuti penal koji za Kamešnicu nije realizirao iskusni Pavo Čeko.

S druge strane Ljubušaci prvi pogodak postižu u 20. minuti također iz dosuđenog jedanaesterca koji u gol pretvara Franjo Grizelj. Na odmor se odlazi s minimalnom prednošću za Slogu od 1:0.

Početkom drugog poluvremena, točnije u 46. minuti domaćini preko Paula Kajtazija povisuju vodstvo na 2:0.

U 60. minuti Marin Brkić zabija za nedostižnih 3:0. za Slogu.

U 86. minuti na konačnih 3:1 smanjuje napadač Kamešnice Stjepan Krezo koji iz utakmice u utakmicu igra sve bolje.

Na kraju možemo žaliti za promašenim penalom jer je utakmica mogla i drugačije završiti. Kamešnica je u ovoj utakmici imala svojih prilika no nažalost  za osvajanje boda ili bodova nedostajalo je malo više koncentracije.

Ljubušacima čestitamo, vremena za žaljenje nema jer nas već u srijedu (26.04.) na Bilom Polju očekuje važna utakmica s Gruđanima.