Skip to main content

22. KOLO: Pobjeda za mirnu završnicu sezone

U 22. kolu 2. nogometne lige FBiH – jug NK Kamešnica je na Bilom Polju po zimskim uvjetima odigrala zanimljivu utakmicu protiv borbene ekipe iz Višića te pobijedila rezultatom 2:1.

Prvi pogotak za Kamešnicu u 31. minuti postigao je kapetan domaćina Niko Pavić zanimljivim udarcom lopte prema golu s centra terena koja uz malu pomoć bure na veliko iznenađenje svih prisutnih završava u mreži vratara Ivankovića iz Višića.

U prvom poluvremenu vrijedi istaknuti još dvije prillike domaćih, Kambera i Jurkića, koje nažalost nisu završile u mreži  gostiju.

Gosti preko raspoloženog Raguža dolaze do poravnanja u 52. minuti .

Nakon toga domaći trener Zlatko Čondić  u igru uvodi Tirića i M. Madžara.

Nakon jedne dobre akcije u 79. minuti gol za važna tri boda za Kamešnicu  postiže Ivica Jurkić.

U sljedećem kolu Kamešnica putuje na vruće gostovanje u Jablanicu gdje će odigrati utakmicu s odličnom ekipom  Turbine koja trenutno dijeli prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

U nastavku donosimo statistiku iz kuhinje Stanka Šimunca.