Skip to main content

20. KOLO: NK Kamešnica poražena od Sloge iz Uskoplja

U 20. kolu NK Kamešnica je na Bilom Polju neočekivano izgubila od Sloge iz Uskoplja rezultatom od 0:1.

KAMEŠNICA 0 (0)
SLOGA (U) 1 (0)

Gledatelja: 50, Sudac: Kovačević (Tomislavgrad),

Strijelci: 0:1 Grubeša (88)

Žuti kartoni: Pavić, I. Vukadin, Martin Omazić, P. Vukadin (Kam)

Omeragić, Zeko, Grubeša (Slo.)

Crveni kartoni: P. Vukadin (80)

Igrač utakmice: Stjepan Dujmović (Sloga U.)

KAMEŠNICA: I. Madžar, Mišković, (od 46. M. Madžar), D. Omazić, Pavić, (od. 46. I. Vukadin), M. Perković, P. Vukadin, Tirić, (od 68. Marko Omazić) Hozo, Martin Omazić, Jurkić, T. Pervan Trener: Zlatko Čondić-Zlajo

SLOGA (U) : Dujmović, Omeragić, Trbara, (od 76. Hindić), Brnada, Gvozden, (od 32. Zeko), Grubeša, R. Jurleta, (od 89. Škoro), H. Jurleta, Halilović, Katušić, Ćurić,
Trener : Zrinko Jozić

Po hladnom i kišovitom vremenu na Bilom Polju odigrana je na momente zanimljiva i borbena utakmica. U prvom poluvremenu domaćin je propustio par sjajnih prigoda u kojima su glavni akteri bili Jurkić, Tirić, T. Pervan. Drugo poluvrijeme rastrgana igra s obje strane, sudac Kovaćević podijelio je po tri žuta s obje strane,a u 80. minuti i drugi žuti karton Petru Vukadinu zbog prigovora tako da je zadnjih deset minuta Kamešnica imala igrača manje.

U 88. minuti nakon jedne izgubljene lopte domaćih na sredini terena, gosti odigravaju brzu kontru  gdje se najbolje snalazi kapetan gostiju Grubeša koji postiže jedilni gol na utakmici.