Skip to main content

19. KOLO: Kamešnica i Neum neriješeno u zaostaloj utakmici (2:2)

Danas je na Bilom Polju odigrana zaostala utakmica 19. kola između Kamešnice i Neuma koja je bila prekinuta zbog velikog nevremena u 52. minuti pri vodstvu Kamešnice od 2:1 (Više: Zbog jake kiše, grmljavine, vjetra i krupe prekinuta utakmica između Kamešnice i Neuma).

Današnja utakmica je završila je bez pobjednika 2:2.

Prvi i jedini pogodak u prvom poluvremenu postigli su gosti iz Neuma u 36. minuti preko Jure Lovrića.

Drugo poluvrijeme bilo je sadržajnije što se golova tiče. Već u 50. minuti veteran Kamešnice Anes Hozo postiže pogodak za izjednačenje na 1:1.

U 63. minuti gosti opet dolaze u vodstvo, a strijelac je ponovno raspoloženi Jure Lovrić.

U 81. miniti za za konačnih 2:2 uspješan je bio napadač Kamešnice Stjepan Krezo.

U 23. kolu Kamešnica će na Bilom Polju ugostiti FK Klis, ekipu koja je u samom vrhu tablice i koja se bori za ulazak u viši rang takmičenja.