Skip to main content

16. KOLO: Kamešnica bolja od Branitelja 2:1 (Video sažetak)

Utakmicom 16. kola Druge lige FBiH – jug protiv odlične ekipe Branitelja iz Mostara Kamešnica je na Bilom Polju otvorila proljetni dio sezone 2016./2017.  U  jesenskom dijelu prvenstva Kamešnica je u gostima u Mostaru s Braniteljom odigrala nerješeno, 1:1 i već tada je bilo jasno da će u uzvratnoj utakmici kod kuće biti jako teško uzeti sva tri boda.

U današnjoj zanimljivoj i kvalitetnoj utakmici Kamešnici je to pošlo za rukom te je zasluženo slavila protiv prošlosezonskog prvoligaša rezultatom od 2:1 (poluvrijeme 1:1).

Golove za Kamešnicu postigli su sportaš godine Pavo Čeko u 20. i sjajni povratnik u redove Kamešnice Stjepan Krezo u 61. minuti dok je za goste uspješan bio Hrvoje Soldo u 39. minuti.

Nažalost, ovaj susret je obilježila i rana ozljeda Tonija Pervana u 38. minuti. Trener Sučić i prisutni navijači Kamešnice bili su izrazito zadovoljni prikazanom igrom, stabilnošću i čvrstinom koju je navedeni branič unio u redove Kamešnice. Nadamo se da ozljeda nije ozbiljnija i da ćemo ga što prije vidjeti na terenu.