Skip to main content

13. KOLO: Pobjeda protiv Stoca pred zimsku pauzu

U 13., zadnjem kolu ove polusezone nogometaši Kamešnice su na svom terenu ugostili i pobijedili ekipu Stoca rezultatom od 2:1.

Kamešnica je snažno krenula u utakmicu vršeći pritisak na zadnju liniju gosta iz Stoca.

Već u 7. minuti odlični Ljutić Haris postiže prvi pogodak na utakmici za Kamešnicu.

Pred odlazak na pauzu Aćić Milovan postiže gol nakon lijepe akcije te se na odmor odlazi s prednošću od 2:0.

U drugom poluvremenu Kamešnica je imala izglednih prilika koje nažalost nije iskoristila.

Gosti uspjevaju preko  Boškailo Elvina početkom drugog poluvremena smanjiti na 2:1 što će biti i konačni rezultat ove utakmice.

Nogometaši Kamešnice nakon ove utakmice odlaze na zimski odmor.

Izjavu trenera Sučića za Radio Livno nakon utakmice poslušajte ovdje (od 13. minute).

14 FK TURBINA 13 1 2 10 9 48 -39 5

Poz.: Pozicija, OU: Odigrane utakmice, P: Pobjede, N: Neriješeno, P: Porazi, POS: Postignuti golovi, PRI: Primljeni golovi, GR: Gol razlika, Bod: Bodovi