Skip to main content

12. KOLO: S igračem manje do boda u Mostaru protiv Cima

U sklopu 12. kola Druge nogometne lige FBiH – Jug nogometaši Kamešnice gostovali su u Mostaru gdje su s NK Cimom odigrali neriješeno 2:2.

Igrači trenera Sučića odigrali su vrlo dobru utakmicu, uz malo sreće mogli su kući i sa sva tri boda. Nažalost većinu susreta igrali su s igračem manje jer je obrambeni igrač Ante Čeko isključen sredinom prvog poluvremena zbog oštrog prekršaja.

Mostarci do vodstva dolaze u 13. minuti preko Marića.

Kamešnica na 1:1 izjednačuje u 30. minuti preko raspoloženog Ediba Velagića što je i konačni rezultat prvog poluvremena.

Igrači Kamešnice usprkos igraču manje na terenu početkom drugog poluvremena uspijevaju povesti rezultatom od 1:2. Strijelac je Stjepan Krezo.

Da je bilo malo više sreće Kamešnica je mogla i povećati prednost i riješiti utakmicu no nažalost tome se ispriječila greda u jednoj te stativa u drugoj prilici.

Do kraja susreta igrači NK Cima uspijevaju iz jedne akcije postići pogodak i time svojoj ekipi osigurati bod iz ovog susreta.

U 13. kolu NK Kamešnica na Bilom Polju dočekuje HNK Stolac.