Skip to main content

12. KOLO: Kamešnica poražena u Posušju

Nogometaši Kamešnice nakon što su u srijedu slavili u gradskom derbiju protiv Troglava 1918 (2:1) ovaj vikend igrali su u Posušju utakmicu 12. kola.

Iako je Kamešnica u ovoj utakmici bila oslabljena negiranjem čak šestorice standardnih igrača u prvom poluvremenu je pružila dobar otpor ekipi Posušja koja ovu sezonu igra odličan nogomet što pokazuje visoko drugo mjesto na prvenstvenoj tablici.

Prvo poluvrijeme je završilo rezultatom od 0:0, no važno je napomenuti da je Kamešnici poništen gol zbog zaleđa kojeg prema igračima Kamešnice nije bilo.

U drugom poluvremenu došlo je do pada u igri Kamešnice što rezultira brzim postizanjem golova HNK Posušja u 57. i 59. minuti.

Nogometaši  Kamešnice se nakon iznenadnog šoka pokušavaju vratiti u igru no bezuspješno.

HNK Posušje je do kraja susreta uspjelo postići još dva pogotka, u 70. i 90. minuti tako da je konačan rezultat nakon odigranih 90. minuta glasio 4:0.

U sljedećem 13. kolu Kamešnica na Bilom Polju dočekuje ekipu FK Klisa iz Buturović Polja.